Wzrost wagi ciała po rzuceniu papierosów

Dzien dobry rzuciłam 13 misięcy temu papierosy nie pale i nawet nie odczuwam chęci palenia ale waże 80 kg a ważyłam 68 mam 34 l. i 166 cm wzrostu jednym słowem jestem gruba proszę o rade co oprócz diety i ćwiczeń pomoże dziękuje pozdrawiam Anna

Pani Anno, nic nie działa lepiej niż dieta i dopasowana do niej aktywność fizyczna. Dzięki temu będzie Pani miała długotrwały efekt bez jojo.

Zachęcam o zwrócenie się do doświadczonego dietetyka, aby ułożyć dla Pani plan dietetyczny i treningowy.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska