Zabieg inseminacji domacicznej podczas owulacji

Witam,4 dni temu mialam inseminacje domaciczna,po cyklu stymulowanym clo a nast.zastrzyk z ovitrelle. Usg chwile przed zabiegiem wykazalo ze owulacja jest,plyn w zat.douglasa,i cialko zolte widoczne. Podano mi 12,5mln plemnikow o ruchu postepujacym. Wyniki bad.nasienia meza po zageszczeniu to 42,5mln plemnikow. A 20procent B 35 procent. Dodam ze mam endometrioze 4 st.jajowody drozne i wszysyko ruchome. Endometrium 11mm w dniu zabiegu. Czy moze sie udac za 1 razem? czy w dobrym momencie wyk.zab?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Życzę powodzenia.