Zapalenie stawów biodrowo-krzyżowych a bóle pleców

witam, od około 8-10 lat mam non stop problemy z plecami, nikt za bardzo nie potrafi mi pomóc.. tylko badania i badania oraz leczenie objawu zamiast przyczyny, ostatni wynik badania: liczne guzki schmorla, zmiany zwyrodnieniowe Modic 1, Modic 2, sklinowacenie trzonu. Sam ortopeda jest zdziwiony.. bo mam zaledwie 30 lat a może aż jak na taką chorobę...3 lata temu miałem zapalenie stawów biodrowo-krzyżowych. jeszcze wcześniej doskwierały i silne bóle pleców. Bardzo proszę o pomoc- wskazówke

Jako fizjoterapeuta polecam udać się właśnie na wizytę do fizjoterapeuty - terapeuty manualnego lub osteopaty. Pracujemy innymi metodami niż lekarze więc warto spróbować. Pozdrawiam, Kamil