Zdrada partnera a odbudowa rodziny

Maź mnie zdradził, mieszkał pół roku z inna. Po wielkiej awanturze z moimi rodzicami zabrał mnie i dzieci do siebie a ona sie wyprowadziła. Utrzymuje z nią kontakt SMS i czasem sie z nią widzi. Znów mieszkamy razem juz pół roku i planujemy budowę domu i kupno samochodu. Jak pytam co bedzie to mowi mi ze moge być spokojna. Czy naprawdę chce odbudować rodzine skoro ma kontakt z nią. Jakiś czas temu ona mu napisała ze jakby chciał to by został u niej na noc ale on tego nie robi.

Witam serdecznie,

Ewidentnie Pani poczucie spokoju i bezpieczeństwa zostało zburzone przez męża. Nie poprawia tego rownież fakt, że nadal ma kontakt z tamtą kobietą. Sytuacja zdrady wymaga pracy dwóch stron - jednej nad odbudową zaufania, a drugie z posadzeniem sobie z nieufnością i lękiem. Dobrze byłoby przeanalizować co doprowadziło do zdrady, czego w związku Wam zabrakło i jak wzajemnie możecie nauczyć dawać to sobie. Wtedy stanie się bezpieczniej.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

Www.anna-mochnaczewska@bloog.pl
Www.integral.com.pl