Zerwanie a zawarcie przyjaźni z byłym

moj byly partner proponuje mi uklad na zasadzie kolezenskim a laczylo nas sporo rzeczy,wczesniej chcial ze mna slubu nagle zrywa bez owodu i mowi ze mozemy byc na zasadzie kolezenskim a ja chce byc z nim bo go kocham co mam robic ????

Witam,

W Pani sytuacji ważne jest to czego Pani potrzebuje. Mówi Pani o tym, że chce być ze swoim partnerem, że go kocha. On proponuje koleżeństwo. Ciekawe co to dla niego oznacza. I pojawia się też pytanie, czy chce się Pani na to zgodzić? Najprawdopodobniej partner nie żywi do Pani tak silnego uczucia lub nie dojrzał do stabilizacji. Cokolwiek Pani zdecyduje warto się zastanowić co może z tego wyniknąć i czy będzie to Pani odpowiadać.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witaj,
tak to już jest,że nie można być przyjacielem osoby,która zraniła naszą miłość,więc pogłębi to tylko stres i smutek.W takich chwilach najlepiej jest zwrócić się o wsparcie do zaufanej osoby i nie pozwolic chłopakowi sobą manipulować/bo takie zachowanie sugeruje brak szacunku do Pani i Pani uczuć/.Problemem wydaje się to,że "kocha"Pani osobę zadającą ból a podtrzymywanie takiej skłonności niedobrze wrózy na przyszłośc każdego związku.Cokolwiek Pani postanowi,zachęcam do próby popracowania nad własną samooceną.
Pozdrawiam serdecznie