Złamanie kości śródstopia u 33-letniego mężczyzny

Witam! Mam 33 lata. Mam pytanie 5 tygodni temu złamałem trzy kości śródstopia. Miałem założony gips, po 2 tygodniach zażądałem zdjęcia tego gipsu. Kupiłem but ortopedyczny, dwa dni temu zrobiono mi zdjęcie RTG nie konsultując jeszcze się z lekarzem widzę po zdjęciu, że złamanie jest gorsze. Jaka może, być przyczyna. Czy to może, być obciążenie ciała? Dużo się poruszam o kulach...

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie proszę poczekać na ocenę specjalisty. Bez badania pacjenta i obejrzenia zmian widocznych w badaniach nie ma co się wypowiadać. Jeżeli rzeczywiście nastąpiło pogorszenie to jedną z przyczyn może być zbyt nadmierne obciążenie stopy.