Zmiana po usunięciu tarczycy

Dzień dobry,4 lata temu miałam usówaną tarczyce całą z powodu zmian, ostatnio bylam na usg i po lewej stronie na tarczycy jest zmiana lita 19 mm dodam ze odstatnio mimo po operacyjnej niedoczynnosci tarczycy nie brałam jakis czas lekow cota zmiana moze byc grożna

na to tylko może odpowiedzieć enodokrynolog po zbadaniu pacjenta i zapoznaniu się z dokumentacją medyczną ( w tym z opisem operacji i wynikami badania histopatologicznego z materiału ), jeżeli operacja była z powodu raka to należy się niepokoić i udać szybko do endokrynologa lub onkologa.