Zmiany przerostowe stawów międzyjednostkowych w wyniku MRI kręgosłupa szyjnego a drętwienie rąk
MRI kręgosłupa szyjnego proszę o interpretacje Brak cech stenozy kanału kręgowego i otworów międzykręgowych Wyodrębniającej się dokanałowej przepukliny krążka miedzy kręgowego nie uwidoczniono. Sygnał ze struktur kostnych międzykręgowych jest prawidłowy Zmiany zwyrodnieniowe - zniekształcające stawów międzywyrostkowych. Wniosek zmiany przerostowe stawów międzyjednostkowych. Czy wyjaśnia to drętwienie rąk? Jeśli nie to gdzie może być problem? Psycha w normie. Psychiatrycznie w normie.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych. Niemniej jednak lokalizacja zmian nie odpowiada występującym objawom. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.