Zmiany w kościach a rezonans magnetyczny
Jakie choroby mogą powodować zmiany w kościach?W rezonansie magnet. kolana stwierdzono liczne guzki niejasnego pochodzenia. Morfologia wykazała niski poziom eozynofilii. Poza bolącym kolanem występują dolegliwości bólowe żeber oraz stawów, problemy z przytyciem, ogólne nawracające zmęczenie.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z lekarzem. Objawy są mało charakterystyczne i konieczne jest wykonanie badań dodatkowych.
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, zalecałbym wizytę u reumatologa oraz hematologa celem dalszej konsultacji. Pozdrawiam