Zmiany zwyrodnieniowe w obrębie stopy

Dzien dobry ,juz trzeci tydzien nie moge stanac na calej prawej stopie RTG -zmianyzwyrodnieniowe stopy prawej typowo zlokalizowane w 1 stawie srodstopnopaliczkowym,pojeddynczychstawach miedzypaliczkowych i stawach stepu,glownie pod postacia wzmozenia podchrzestnej sklerotyzacji,zwezenia szpary stawowej i brzeznej osteofitozy - co to znaczy i czy to jest przyczyna bolu.Kwas moczowy w normie.leki ktore zazywam nie pomagaja milurit,olfen uno,nalgesin, fore cycklo 3 fort. dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.