Zmniejszenie zbędnego tłuszczu przy zwiększeniu masy mięśniowej

Witam, Ważę 81kg przy 181 cm wzrostu Jak powinna wyglądać moja dieta? Chodzi mi dokładnie jak procentowo powinny przedstawiać się węglowodany,białka i tłuszcze oraz jak powinno to wyglądać gramaturowo na kg masy ciała Celem mojej diety ma być zmniejszenie zbędnego tłuszczu przy zwiększeniu masy mięśniowej. Dodam, że ćwiczę 4 razy w tygodniu i pracuję jako kelner także mam dość aktywny tryb życia. Nie piję alkoholu oraz nie palę papierosów, jem 4x dziennie. Unikam słodyczy i fastfoodów. Dziękuję

Witam Pana,

Niestety, aby obliczyć dokładne zapotrzebowanie na składniki odżywcze oraz ustalić jadłospis należy zebrać dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny aby uzyskać więcej informacji na Pana temat. Długotrwałe i oczekiwane efekty przynosi jedynie indywidualna dieta.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk