Zwyrodnienia wielostawowe i Choroba Scheuermanna
Cierpię bólowo z powodu zwyrodnień wielostawowych. Ch.Scheuermanna(guzki schmorla w rtg odc.piersiowego.Miałam zrobione rtg żeber i mostka przez młodego chłopaka króry prosił o wyrozumiałaść bo się uczy.Długo ustawiał mnie.Coś zmieniał,bo mówił ze zle napisał.Pytał czy to po urazie?opis mostka boczne(bez widocznych zmian kostnych pourazowych)Żeber AP(bez uchwytnych zmian kostnych. Czy możliwe jest to że zle zaznaczono opis w trakcie zdjęcia i opis jest no nie wiem niepełny?komu pokazać zdjęcieCD

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje z wynikiem tzn CD udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.