Agresywne i nieposłuszne zachowanie 7-latka

witam mam na imię kasia mam sześcioro dzieci :) duża gromadka ale daję sobie radę lecz z najstarszym synem mam kłopot wychowawczy . ma 7 lat i uważa że jest najważniejszy ze wszystkich na zakazy reaguje krzykiem i płaczem jest nerwowy i do tego nie słucha żadne rozmowy z nim nie pomagają kary czy zakazy na telewizje czy na słodycze też nie pomagają. w szkole nie ma z nim problemów jeśli chodzi o naukę ale bywa że jest agresywny koleżanka twierdzi że to adhd ale ja nie jestem pewna co robić?

Może warto skorzystać z pomocy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej? Będzie możliwa pełna diagnostyka malca i zaproponowanie odpowiedniego leczenia lub wystawienie opinii czy zaświadczenia do szkoły.