Aktywność fizyczna po zabiegu operacyjnym

Mam pytanie . Jak będę ćwiczyc no 5razy w tyg cwiczenia tam Szymona Gas jeden filmik ktory trwa 10 min to będą jakieś efekty ? Nie mogę ćwiczyc bardziej intensywnie bo jestem kilka miesięcy po operacji.

Aleksander Ropielewski

Oczywiście, każda aktywność fizyczna wykonywana na miarę możliwości jest pożyteczna. Efekty będą mniej spektakularne, ale na pewno będą z korzyścią dla Pani zdrowia. Oczywiście warto słuchać swojego ciała i zwracać uwagę na ew. dolegliwości, aby nie zrobić sobie niepotrzebnie krzywdy w okresie rekonwalescencji po operacji.