Alergia - leczenie

Szanowni Państwo, czy istnieje lekarstwo (lekarstwa) leczące lub niwelujące lub choć łagodzące objawy alergii (pyłki, kurz, sierść), które można przyjmować dwa razy w roku? Chętny i skory do takiego leczenia: mężczyzna, 46 lat, 192 cm wzrostu, waga ok. 100 kg; żadnych ciężkich, poważnych schorzeń teraz ani w przeszłości). Bardzo niecierpliwie czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Nie ma leku, który miałby na tyle długi czas półtrwania, żeby działał  pół roku lub nawet połowę okresu, kiedy występuje najwyższe stężenie alergenu.