Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Alergia - leczenie

Szanowni Państwo, czy istnieje lekarstwo (lekarstwa) leczące lub niwelujące lub choć łagodzące objawy alergii (pyłki, kurz, sierść), które można przyjmować dwa razy w roku? Chętny i skory do takiego leczenia: mężczyzna, 46 lat, 192 cm wzrostu, waga ok. 100 kg; żadnych ciężkich, poważnych schorzeń teraz ani w przeszłości). Bardzo niecierpliwie czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Nie ma leku, który miałby na tyle długi czas półtrwania, żeby działał  pół roku lub nawet połowę okresu, kiedy występuje najwyższe stężenie alergenu.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy