Alergia na leki a obrzęki języka

Mam stwierdzon alergię na leki Pabialgina, Diclac, Pimafucin, Dalacin. Zawsze mmiałam swedzaca wysyłkę na całym ciele . Czy objawy u mnie pozostaną takie same jak dotychczas czy mogą pojawić się obrzęki i duszności. Nie wiem czy jestem uczulona jeszcze na jakieś leki na pewno nie mam alergii na aspiryna prowokacja wyszła ujemnie. Bardzo boje się ze w przyszłości mogę dostać duszności i obrzęków języka. Czy mój organizm będzie reagował tak jak dotychczas swedzaca wysypka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.