Dlaczego miewam te wysypki i biegunki?

Witam od kilku lat miewam ból brzucha mdłości biegunkę duszności ,kołatanie serca, robię się czerwona oraz mam wysypkę na całym ciele jak po ukąszeniu komara, objawy ustępują po około 30min. Ostatnio nawet zemdlałam, 2razy podczas objawów wzywałam karetkę zbadali krew i zrobili USG i tyle.nadal nie wiem co się dzieje.dodam że te plamy po wysyłce nie znaikaja robią się czerwone i zostają.bylam u dermatologa odesłał mnie do alergologa wykonali podstawowe badania wyszło histamina 7x1 i nadal nic. Już nie wiem kto może mi pomóc wszyscy mnie odsyłają

Przewlekły charakter Pani dolegliwości może wskazywać na nietolerancje pokarmowe. Proszę zwrócić uwagę, które produkty nasilają objawy. Najłatwiejszym sposobem na wykrycie czynnika sprawczego jest ograniczenie jadłospisu do zielonych warzyw (najrzadziej alergizujących) i stopniowe rozszerzanie go o kolejne grupy produktów (zboża, produkty mleczne, jaja, ryby itd.). Proszę także przeprowadzić diagnostykę w kierunku celiakii.