Alergia u 2-miesięcznego dziecka

Mam pytanie odnośnie alergii u dwumiesięcznego dziecka ostatnio od pediatry usłyszałam taką informację że nie może natomiast coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jednak może. Dodam że moje dziecko już od ponad 1,5 miesiąca czyli od 3tygodnia swojego życia ma katar zaczęło się od chrabotania w nosie, byłam u 5 pediatrów i dostawałam coraz to inne krople, do nosa, inhalacje a ostatnio nawet dostała antybiotyk który nie pomógł. Robiłam również wymaz z nosa i żadnej bakterii nie ma.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.