Anemia aplastyczna i usunięcie zębów

Witam zdiagnozowano u mnie ciężką anemię aplastyczną. Obecnie jestem przygotowywany do przeszczepu w Czechach i ze względu na słaby stan uzębienia usunięto mi w ciągu ostatnich 4 dni 26 zębów(zostały dolne 1,2,3)! Przeszczep ma się odbyć w kwietniu więc jeszcze na 2 tygodnie wyjdę do domu ze szpitala i chciałbym spytać czy istnieje jakikolwiek sposób żebym przez ten czas zrobił jakiekolwiek uzębienie abym mógł normalnie jeść, oraz w jaki sposób będę mógł odbudować uzębienie po przeszczepie?

Witam
Proponuje puki co wykonac zwykle protezy akrylowe. Co do odbudowy zębów po zakończeniu leczenia nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć.
Pozdrawiam

Przy tak dużych brakach uzębienia gdzie u góry ma Pan całkowite bezzębie, a na dole zostały tylko trzy zęby można Panu zaproponować protezy akrylanowe - jest to takie uzupełnienie protetyczne, które można wykonać w ciągu 2 tygodni.