Anemia i tyłozgięcie macicy a planowanie ciąży

Mam 22 lata i mam anemię brałam żelazo i moje wyniki się poprawiły alle nadal ta anemia jest . Chciałam zapytać czy ma to wpływ na moja plodnosc i czy będę mogła mieć problemy z zajściem w ciążę ? Dodam że mam jeszcze tylozgiecie macicy. Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Zaleciłabym włączenie do diety żółtka jaj, buraków, zielonych warzyw (brokułów,brukselki, szpinaku, szparagów), pestek dyni, czerwonego mięsa (np.wątróbka), produktów pełnoziarnistych, strączków (fasola) oraz suszonych moreli, śliwek i fig.