Anemia, przeczulica na pośladku i ból w łydce po usunięciu zęba mądrości

NEUROLOG !!!Mam 21 lat . Po zabiegu usunięcia zęba mądrości dostała anemie ,ból w prawej łydce ,pieczenie w prawym biodrze.Miałam MRI,RTG bioder i kręgosłupa wszystko ok.Miałam zastrzyk Diclac25mg po 5 dostała przeczulicy na pośladkach (pieczenie ,igły oraz kucie w biodrach,ból łydki).Brałam Ketonal,Poltran,Mydocalm,Biofenac,Lyrica,Paracetamol,Palexia,Neurontin,Tropocells,Colagen I nic nie pomaga.

Dzień dobry. opisuje Pani tak różne objawy, że na Pani miejscu szukałąbym innej, niestety poważniejszej przyczyny niż usunięcie zęba mądrości. Radzę się udać do empatycznego lekarza internisty, który pomoże Pani znaleźć prawdziwą przyczynę Pani tak różnych dolegliwości. Serdecznie pozdrawiam Urszula Jarosz