Antybiotykoterapia dzieci w ciągu ostatnich 3. miesięcy z powodu mykoplazmy a wyniki IGM

W ciągu ostatnich 3 miesięcy dzieci leczone 2 krotnie antybiotykiem z powodu mykoplazmy (Rulid 14 dni) po zakończeniu nawrót dolegliwości i kolejne 17 dni Klacidu Po tym antybiotyku 3 tygodnie było ok. W 4 tygodniu nawrót. U córki pierwszy wynik IGM wnosił 2,2, po leczeniu (po 5 tyg.od pierwszego badania)1,3, trzeci 0,98 U syna pierwszy wynik IGM 1,31, kolejny po 5 tyg wynik również 1,31.Proszę o poradę,czy powtórzyć dzieciom badanie?Czy to możliwe aby dzieci były doleczone a wyniki pozytywne?

Zalecam kontakt z lekarzem, ktory kierował na badania ewentualne specjalista choróc zakaźnych, który oceni stan zdrowia dziecka ewetualnie ustali plan dalszych badań. pozdrawiam