Apatia, bolesność kości a senność

Witam,od jakis kilku miesiecy musze sie przespac w ciagu dnia ok 10-15 min -potrafie zasnac podczas rozmowy z mezem w domu czy podczas rozmowy telefonicznej.Ostatnie kilka tygodni to spie nawet 2 razy dziennie.Zrobilam wszystkie badania i wszystko ze mna ok. Przyznam ze martwi mnie ten stan i nie wiem gdzie szukac rozwiazania.Rowniez w ciagu ostatnich tygodni jestem apatyczna,nic mi sie nei chce,bola mnie kosci i kolana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie konsultacji neurologicznej.