Arytmia serca a nadczynność tarczycy

Witam. Moja kolezanka ma 18lat. ma zdiagnozowaną arytmie serca. Pół roku temu robiła morfologię - wszystko było ok. Ostatnio, będąc u lekarza, dostrzegł on dziwne guzki, jakby miała chorą tarczycę. Po przejrzeniu objaw - pasuje nadczynność tarczycy. poaz tym Pojawiają się samoistnie siniaki na ciele.. krwawienie z nosa (najpierw nie ma siiły wstać, a podczas snu krwawienie). Wszystkie te objawy pasują do białaczki.. złe wyniki krwi pasują do białaczki i tarczycy. Co może się dziać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wykonanych badaniach będzie można stwierdzić konieczność wizyty u hematologa, a co do tarczycy będzie można wdrożyć ewentualne konieczne leczenie.