Astma nieatopowa u dziecka

dzien dobry bylam wczoraj u lekarza i stwierdzil ze synek ma astme nieatopowa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Astma nieatopowa to taki rodzaj astmy, w której nie jest możliwe odnalezienie czynników uczulających. Sugeruje się, że można ona wiązać się z zakażeniami dróg oddechowych lub zakażeniem ogniskowym w obrębie innych narządów. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą alergologiem.