Ataki niepohamowanej złości

Witam Mam 34 lata.Od dłuższego czasu mam problem z atakami niepohamowanej złosci.Pojawiają sie bez przyczyny.Ciagle jestem zmęczona.Klade sie spac zmeczona i wstaje zmeczona.Ostatnio czesto płacze z byle powodu.Ciagle bola mnie plecy.robiłam badania na tarczyce i kregosłup.Wszystko w normie.Nie jestem w ciązy.mam problemy z nadwaga(nigdy nie wazyłam tyle co teraz)Nie wiem czy problem lezy po stronie fizycznej czy psychicznej.Gdzie szukac pomocy? Dziękuje

Z pewnością jest to pewnego rodzaju zaburzenie osobowości. Co mógłbym doradzić? Proponuję wizytę u terapeuty lub trenera (coacha).
Musiałby Pani nauczyć się kontroli swojego zachowania, emocji - swoich nerwów.

W wyniku braku poprawy proponuję udać się do psychiatry.

Z całego serca życzę Państwu powodzenia w rozwiązaniu problemu.