Jak opanować ataki złości?

Mam duzy Problem bardzo szybko sie denerwuje np cos Co nie idzie tak jak ja tego chce to wpadam w zlosc. Nie wiem jak temu zaradzic i bardziej myslec Co robie prosze o pomoc

Witam. Powinna Pani zacząć obserwować jakie sytuację wywołują napady złości i starać się na taka sytuację przygotować tj. przed jej wystąpieniem przemyśleć jak chciałaby Pani w danej sytuacji postąpić i realizować strategię takiego postepowania. Warto również wyeliminować wszelkie konfliktu w domu i pracy oraz nauczyć się dbać o odpowiednie formy wypoczynku i relaksu. Należy rozważyć również wizytę u psychologa.

Psychologia

Z Pani opisu niestety nie wynika czy ten problem z opanowaniem złości trwa od dawna czy pojawił się pod wpływem jakiś innych czynników. Często długotrwały stres, wypalenie zawodowe lub choroby somatyczne mogą wpływać na naszą kontrolę emocji.
W Pani sytuacji warto byłoby skontaktować się z psychologiem lub terapeutą by zdiagnozować co jest przyczyną tych wybuchów złości i wtedy można by było popracować nad tym problemem.

Witam serdecznie ;-)

Opracowałem 10 domowych sposobów na wyciszenie się i panowanie nad nerwami. Zapraszam do zapoznania się z nimi w artykule na mojej stronie

http://psychopedagog.eu/10-domowych-sposobow-na-wyciszenie-wg-dawida-karola-kolodziej/

Jeśli będzie Pani trudno poradzić sobie samej to pozostaje pomoc ze strony specjalisty. Terapeuty lub ewentualnie trenera interpersonalnego ;-)

Pozdrawiam serdecznie i polecam się na przyszłość
http://psychopedagog.eu