Niepohamowane ataki agresji

Jestem ze swoimi chłopakiem od ponad 3 lat. Bardzo nam na sobie zależy i się kochamy. Jednak ja mam niepohamowane wybuchy agresji, wyżywam się na Nim. Nawet za najmniejsze drobnostki robię mu problemy. Jak już wpadnę w swoją furię, to nie mogę sie opanować. Obrażam Go słownie, krzyczę. A potem strasznie tego żałuję, przepraszam i obiecuję sobie i Jemu, że więcej to się nie powtórzy. Czuję się po tym okropnie źle i jest mi przykro jak psuję to. Jednak to wszystko wraca. Bardzo proszę o pomoc.

Proszę zgłosić się na konsultację psychiatryczną. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.
tego typu zachowania jak każdą inna chorobę należy leczyć, psychoterapia też jest leczeniem.