Badania klatki piersiowej u 51-latki

Bardzo proszę o interpretację.Co oznacza echogeniczność miąższu wybitnie niejednorodna, obniżona.Widoczne echa podścieliska łącznotkankowego.Unaczynienie skąpe. Po lewej stronie w okolicy naczyń szyjnych uwidoczniono powiększony granicznie węzeł chłonny z zachowaną budowa zatokową długości 11mm

Witam! Opisane zmiany należy interpretować w kontekście pełnego badania klinicznego i prezentowanych przez pacjenta objawów. Proszę zgłosić się do lekarza który zlecił wykonanie badania.