Badania w kierunku celiakii oraz krwawienie z nosa, zmęczenie, bóle brzucha oraz gorączka

Córka jest w trakcie badań pod kierunkiem celiakia,wyniki potwierdziły chorobę,ale został nam jeszcze wynik ostatni,pobranie wycinka z jelita.Termin mamy w Szczecinie na 18 grudnia,ale od tygodnia po 2 razy dziennie leci jej krew z nosa ,stan zmęczenie jest niesamowity i bóle brzucha nasiliły sie że nie jest w stanie do szkoły chodzic ,a dzisiaj doszła gorączka i leży w łużku .Pomóżcie co mam robić ,bo na diete jeszcze nie możemy przejść żeby wyniki nie były przekłamane.

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Dzień dobry.
Moze to mało profesjonalne podejście, ale skoro już jakieś wyniki wyszły pozytywne,to nie męczyłabym dziecka i podała dietę bezglutenową od razu. Wyobrażam sobie, co Pani czuje.
Pozdrawiam