Badanie dopplerowskie nóg i obrzęk nogi

witam,rok temu miałam robione badanie dopplerowskie nóg ,wynik żyły główne bez zmian zakrzepowychi śladowe objawy niewydolności zastawkowe żył odpiszczelowych ,lekarz stwierdził że to nie wymaga jeszcze leczenia ,jednak moja prawa łydka jest trochę obrzęknięta i bolą mie nogi ,zażywam doxium500mg i diochespan dodam tą ogę miałam kiedyś skręconą i do tego leczę się na nerwice lękową

Jeśli jest Pani pod kontrolą lekarza i nadal nie zaleca on podejmowania zdecydowanych działań, nawet po informacji o obrzękach i bólu, warto rozpocząć psychoterapie. Nerwica może nasilać objawy związane z odczuwanymi zaburzeniami układu krążenia. Psychoterapia jest najlepsza metodą radzenia sobie z zaburzeniami lękowymi. Pracuje bowiem z przyczynami tych zaburzeń, pomaga zmienić zachowanie, schematy myślowe, wpływa na poczucie bezpieczeństwa, wartości i pewności siebie.