Badanie nasienia i aglutynacja

aglutynacja brak koncentracja plemników 0,001 mln,ml całkowita liczba plemników 0,005 mln ruch postępowy 0% ,ruch całkowity 35% brak ruchu 65%,Żywotność 40% plemniki o prawidłowej budowie -% uwagi: Pojedyncze plemniki w osadzie odworowanego nasienia.

Magdalena StusiĹska

Trudno na podstawie opisu domyślić się jakie jest Pani pytanie. Jeśli chodzi o możliwość spłodzenia dziecka przez osobę o taki nasieniu- jest ona bardzo niska.