Badanie USG dopplera układu żylnego kończyn dolnych

Przeprowadzono u mnie badanie USG dopplerowskie układu żylnego kończyn dolnych po ktorym stwierdzono na poziomie pachwiny prawej w swietle żyły udowej powyzej ujscia VSM, widoczne są dwie zmainy owalne o dlugosci ok 16 i 14 mm, echoujemne, bez cech przepływu, przy ucisku bez cech zmiany ich wymiarów. czy jest mozliwosc zoperowania tego? jesli tak to gdzie moglbym znalesc specjaliste ktory moglby sie tego podjac? powyzsze schorzenie nie pozwala mi normalnie funkcjonowac, opuchlizna nogi.

W tej sprawie pilnie trzeba skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. Są różne metody leczenia takich zmian w żyle udowej i farmakologiczne, i śródnaczyniowe, i operacyjne.