USG doppler kończyn dolnych u 64-latka

Proszę o opinię na temat wyniku badania dopplerowskiego żył kończyn dolnych. obustronnie niewydolność w systemie VSM zaczyna się od połączeń z niewydolnymi perforatorami Huntera,dając klasyczną chorobę żylną z żylakami.W kończynie prawej sięgają do one do perforatora 21cm, w lewej mają dodatkowe zasilenia z perforatorow : strony tylnej,pośredniego 32cm oraz 28 i 13cm, Bez zmian po/zakrzepowych W lewym dole podkolanowym obecna duża .blisko 7 cm w wym.dłuższymmtorbiel Bakera

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u chirurga ogólnego lub naczyniowego, który dobierze odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam