Prośba o interpretację USG kończyn dolnych z kolorowym dopplerem

witam bardzo proszę o interpretacje USG kończyn dolnych z kolorowym dooplerem.KDP żyła odpiszczelowa nieposzerzona,z refluksem0,4s z niewydolnymi perforatorami coccett2,1.Pozostałe układy żył powierzchniowychi głebokich wydolne,bez skrzeplin.Torbieli Bakera badaniem nie stwierdza sie.KDLżyła odpiszczelowa z refluksem0,6 z niewydolnymi perforatorami Dodda,Boyda,24,Coccett3.Pozostałe układy zyłpowierzchniowych i głebokich wydolne bez skrzeplin.W dole podkolanowym torbiel Bakera o wym.27x13mm

Bez cech zakrzepicy. Cechy niewydolności ukł. żylnego powierzchownego - może to odpowiadać za szerokie spektrum objawów klinicznych ( żylaki, zmiany skórne... ) - wynik badania należy skonsultować z chirurgiem naczyniowym pod kątem analizując cel wykonania badania.