Bardzo blada cera u 25-latka

Witam serdecznie Od lat moim problemem jest skrajnie blada cera, głównie twarzy, jest trupio blada i wygląda to też niezdrowo. Mam już dość jak każdego dnia słyszę od ludzi "co Ty taki blady, chorujesz?". Od zawsze wyniki morfologii mam w normie, jedynie w ostatnich miałem tylko minimalnie żelazo i hemoglobinę poniżej normy, ale minimalnie, więc to nie krwi problem? Przyjmuje witaminy, wypijam oprócz napojów dziennie 2 szklanki kawy i 2 szklanki herbaty z cukrem. Pale też e-papierosa. Jakub

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane przez Pana informacje wskazują, że kolor skóry może nie być wynikiem żadnej patologii, a jedynie cechą indywidualną. Sugeruję jeszcze ocenę dermatologiczną oraz wykonanie badań w kierunku oceny funkcji tarczycy.