Bezsenność i nerwica a zatrucie hydroksyzyną

Witam. Cierpię na bezsenność i nerwicę po prostu przychodzi noc a mnie ze strachu bije serducho. Pierwszą wizytę u psychiatry mam na 16 pażdziernika, a lekarz rodzinny wypisał mi hydroksyzynę w syropie i zażywałam tydzień po 5ml ale niewiele pomagało,więc zwiększyłam dawkę na 10 ml i przespałam w miarę noc, ale na następną noc się zatrułam miałam wymioty, biegunkę bóle żołądka i brzucha,oraz mięśni. Chciałam zapytać czy możliwe jest zatrucie hydroksyzyną? Jadłam również grzyby.Proszę o pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza