Bezsenność u 8-letniej córki

Witam mam taki problem, córka prawie 8l. od 1.tyg.cierpi na bezsenność, budzi się często nie może zasnąć, denerwuje się i płacze, przeszkadza jej każdy odgłosy w domu ). Śpi sama w pokoju. Jest niejadkiem, każdy posiłek to nerw. atmosfera. Nie zjada śniadań w szkole. Wyczerpaliśmy wszystkie pomysły i przeczytane rady. Wyniki ogólne dobre,w szkole b.dobrze, jedyne uwagi to że jest straszną gadułką i przez to żle czasem koncentr.się na lekcji. Natalka jest blada, podkr. oczy i nerwowa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się z dzieckiem do psychologa. Być może odpowiednia rozmowa przyniesie wymierne efekty.