Bezsenność, zmiany nastroju od całkowitej apatii do silnego pobudzenia

Biorę sedam 6 ,zaczynałam od 3. Biorę raz wieczorem od kilku lat. Gdy zmniejszałam dawkę,źle się czułam,miałam lęki,bezsenność,zmiany nastroju od całkowitej apatii do silnego pobudzenia. Lekarka próbowała mi zmienić kilkakrotnie leki,ale po jednych nie mogłam się ruszać,wydawało mi się że umieram,po innych niby słabych też źle się czułam. Chciałabym odstawić sedam,ale nie daję rady. Nawet po długim i stopniowym odstawieniu,wracałam do leku ,bo lęki wracały aż do stopnia że nie chciałam żyć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty psychiatry.