Biało-zielony nalot na ranie po ekstrakcji zęba

Witam, w niedziele wieczorem miałam wyrwanego zęba- lewą dolną 6 po leczeniu kanałowym z zapaleniem okołowierzchołkowym. Na ranie widzę biało-zielony nalot, dodatkowo pobolewa mnie trochę(nie jest to ból nie do wytrzymania, ale czuje dyskomfort). Czy powinnam pójść do stomatologa?

Witam
Uczucie dyskomfortu, pobolewnie po ekstrakcji nie jest powodem do niepokoju, zwłaszcza,że musiał doskwierać Pani ten ząb wcześniej, skoro został usunięty w niedzielę. Rana goi się raczej prawidłowo.