Biegunki po piciu oleju lnianego

Szanowni Państwo od kilku dni popijam olej lniany w sile dwóch łyżek stołowych dziennie. Sądzę, że może on wspomóc zalecone farmakologiczne leczenie mojej depresji i dolegliwości układu kostnego, a także poprawić kondycję włosów. Niestety, po 3 dniach picia specyfiku pojawiły się u mnie biegunki. Jak bezpiecznie i szybko przyjmować olej lniany by nie narażać się na gastryczne dolegliwości? Jaki produkt by najlepiej się z nim komponował w przypadku codziennego jego spożywania?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że bardziej zaproponowałbym suplementy dostępne w aptekach.