Reumatoidalne zapalenie stawów i stany depresyjne

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu choruje na reumatoidalne zapalenie stawów, miewam też lekkie stany depresyjne oraz problemy z karnacją. Obok zleconej przez lekarzy terapii farmakologicznej - postanowiłem wzmocnić swój organizm za pomocą oleju lnianego . Postawiłem na olej tłoczony na zimno Boflax z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich. Przyjmuję 2 łyżki stołowe na dobę. Mam jednak biegunki. Czy zrezygnować z picia oleju? Jak go pić/przyjmować by biegunek nie było?

Dzień dobry. Proponuję w Pana przypadku również podjęcie psychoterapii. Terapia farmakologiczna może być traktowana jako leczenie wspomagające, jednak nie jest skierowana na przyczynę a jedynie na objawy. Leczeniem właściwym trudności o podłożu emocjonalnym zajmuje się psychoterapia. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/