Biopsja gruboigłowa a podejrzenie raka

Witam ma 22 lata mam guza na piersi 25 sierpnia był wielkości 5x4x5mm dziś po usg ma wielkość 17x4 co to znaczy?lekarz skierował mnie Na biopsje gruboiglowa czy ma podejzenie raka? Wprost mi tego nie powiedział pierś cały czas od lipca mnie boli mam ściągnięte sitku i brodawki do środka i leci mi gesta ropka z nich czy może to być nowotwór? Nic lekarz nie wspominał o torbielach a bardzo się boję. Proszę o szybko pod dziekuje

Tło nowotworowe takich zmian nie jest wykluczone i trzeba je różnicować ze zmianami o charakterze zapalnym. Nie ma co się na zapas stresować, ale nie należy odpuszczać diagnostyki, która musi być przeprowadzona jak najszybciej z powodu weryfikacji onkologicznej.