Ból brzucha po herbacie z czarnego bzu u dziecka po przeziębieniu

moj 4 letni synek miał 38i 8 gorączke podałam mu lipomal i milifen gorączka zeszła podałam mu jeszcze herbatkę z sokiem z czarnego bzu i zaczoł boleć go brzuszek co zrobić dalej?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy, które wystąpiły u dziecka mogą mieć wiele przyczyn i wymagają konsultacji lekarza pediatry/lekarza medycyny rodzinnej. Lekarz zbierze wywiad, zbada dziecko i wdroży właściwe postępowanie. Jeśli jednak ból brzucha wystąpił w związku z podaniem herbatki z czarnego bzu, to do czasu wizyty proszę nie podawać więcej herbatki. W razie gorączki proszę ponownie podać Lipomal lub Milifen.