Ból brzucha przez 2 tygodnie u 2-latka

witam mam synka 2 letniego i od dwóch tygodni lekarze nie wiedzą dlaczego mojego dziecka boli brzuszek ! był w szpitalu zrobiona jemmu szereg badan i nic wypisano do domu , bo nie wiedzą dlaczego boli jego brzuch .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, bez możliwości zbadania dziecka i dostępu do dokumentacji medycznej nie można napisać nic więcej, zwłaszcza wobec dziecka, które było już z tego powodu hospitalizowane. Jeżeli dolegliwości nie ustępują pomimo stosowania zaleconego podczas wypisu leczenia, to konieczny jest ponowny kontakt z pediatrą.