Ból brzucha w okolicy jelit

Dzień dobry, mam problem i potrzebuję porady. Od pięciu dni boli mnie brzuch w okolicach jelit, na przemian z żołądkiem, momentami aż do przełyku. Ból jest jednostajny, nasila się szczególnie rano i późnym wieczorem oraz za każdym dotknięciem brzucha. Mam wrażenie obrzmienia, napompowania, a żołądek jest momentami twardy jak kamień. Proszę o pomoc, ponieważ nie potrafię znaleźć przyczyny. Z góry dziękuję.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu Pani dolegliwości nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.