Ból brzucha w okolicy pępka u czterolatka

Witam serdecznie Mam problem z czteroletnim synkiem.Od dłuższego czasu narzeka na ból brzuszka(okolice pępka).Wyniki wraz z USG są dobre,a synek uskarża się również na pieczenie języka(ma czasem krwisto czerwone wżery).Od zawsze był niejadkiem ,ale teraz odstawia już niemal wszystko.W przeciągu 1.5 roku w siatce centylowej spadł z 75 na poniżej 10 centyli ze wzrostem i wagą.Nie wiem już gdzie szukać pomocy i co może być powodem problemów zdrowotnych. Bardzo proszę o poradę. Elżbieta R.

Lek. Tomasz Budlewski

Niepojąca jest zmiana masy ciała... Bez badania dziecka, podstawowcyh badan trudno mi udzielic porady internetowej, konieczna jest wizyta u pediatry i dalsza diagnostyka...