Ból całego ciała a wynik RTG kręgosłupa szyjnego
Witam, mam 27 lat. wynik rtg kręgosłupa szyjnego poza zmniejszoną lordozą jest prawidłowy. czy naprawdeę nic z tym sie nie robi? a tak ogólnie to boli mnie wszystko od szyi po stopy

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam! Zmniejszenie fizjologicznej lordozy jest jedną ze zmian powstających na skutek zwyrodnienia stawów kręgosłupa (praca siedząca, mała aktywność fizyczna, nadwaga). Tego typu zmiany zazwyczaj nie są przyczyną poważnych dolegliwości. W opisanej sytuacji proponuję wizytę u specjalisty reumatologa który przeprowadzi dokładną diagnostykę.