Ból dziąsła i fragmentu zęba w ciąży

Dzień Dobry. Mam bardzo poważny problem. W dziąsle mam kawałek zęba . Ledwo wyczuwalny. W lusterku dziaslo jest czarne. Dodam ze jestem w ciazy . A nic nie pomaga. Czy sa jakies sposoby zeby przestalo bolec ? Bol jest niedowytrzymania.

Lek. Tomasz Budlewski

A który jest to trymestr ciąży? Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.