Ból dziąsła po resekcji korzenia - jak złagodzić dolegliwości?

Resekcje korzenia 1po przepchnietym materiale miałam 11.12 tego samego dnia także 2 bo była przetoka....tydzień później miałam ściągane szwy..do tego czasu było ok mimo że nadal bolało mnie dziaslo..niestety ból się utrzymuje nad zebem 1(mrowi.dretwieje) i czasem czuje w nim.już nie wiem co mam robic gdyż tydzień po tej resekcji miałam z 2 strony i tam wszystko ok ..;nie mam już siły...próbowałam już wszystkiego a na implant mnie nie stać.

Dzień dobry,
gojenie i mrowienie po resekcji może trwać nawet kilka tygodni, tak więc proszę jeszcze poczekać z dalszymi decyzjami.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula